Per dag kan één persoon meeweven in de weverij. Wij bespreken telefonisch of via de mail uw wensen en stemmen die af op de mogelijkheden in de weverij. Vervolgens richt ik een weefgetouw voor u weefklaar in of bent u welkom om op een bestaande ketting verder te weven. Na een korte instructie is het weefgetouw van u en mag u zelfstandig weven. Zo nodig zal ik met u meekijken en instructies geven. #joinyourlocalbethelocal
Wanneer:
Op afspraak
Kosten:
€ 49.- per dagdeel, incl. het gebruik van een weefgetouw en – gereedschappen en professionele en coaching. Het gebruikte materiaal wordt achteraf per gewicht afgerekend.
Doelgroep:
Iedereen die van weven houdt en enige kennis heeft van weven.
Aantal deelnemers:
Maximaal 1 persoon per dag.
Waar:
NDSM-plein 21, 1033 WC Amsterdam. Betaald parkeren, de weverij is ook heel goed met openbaar vervoer te bereiken. Klik u hier voor een routebeschrijving.
Aanmelden:
Via de webshop op deze site kunt u deze cursus kopen. Na betaling van de cursusbijdrage is uw inschrijving definitief.
Vragen:
Via de mail info@metdehandgeweven.nl of bellen 06-11248491
Op alle weeflessen zijn de algemene voorwaarden van toepassing.
Handweverij KLEE
Eva Klee
NDSM-plein 21
1033 WC Amsterdam
Nederland
INSTAGRAM: @kleehandwoven
FACEBOOK: @handweverijklee
T +31-(0)6 11248491
OPENINGSTIJDEN
De weverij heeft geen vast openingstijden. Ik ben er veel, maar niet altijd. Maakt u daarom even een afspraak? Het zou jammer zijn als ik er (net) niet zou zijn.
NIEUWSBRIEF
Wilt u de nieuwsbrief ontvangen? Schrijft u zich dan hieronder in.